QNAP
QNAP TVS-1282T3 12 YUVALI i5 16GB NAS DEPOLAMA ÜNİTESİ
QNAP TVS-1282T3 12 YUVALI i5 16GB NAS DEPOLAMA ÜNİTESİ
Özel olarak bir Thunderbolt™/NAS/iSCSI SAN üçlü çözümü sağlayan TVS-1282T3, dört adede kadar Mac® ve Windows® cihazı arasında sorunsuz işbirliği sağlamak için dört Thunderbolt™ 3 bağlantı noktasına sahiptir. Sorunsuz 4K video aktarımı ve çevrimiçi düzenleme için daha yüksek bant genişliğiyle birlikte TVS-1282T3, 4K iş akışları, dosya depolama ve yüksek hızlı paylaşım için Thunderbolt donanımlı Mac® ve Windows® kullanıcıları için mükemmel bir seçimdir. TVS-1282T3, 7. Nesil Intel® 14nm çok çekirdekli işlemcilerden yararlanır ve kritik görevleri yerine getirmek için olağanüstü performans sağlayan katmanlı depolama, uygulama tabanlı bölümleme ve ağ trafiği dağıtımı konsepti etrafında tasarlanmıştır.
| Fiyat | Fiyat bilgisi için buraya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.. |
| Marka | QNAP |
| Ürün | QNAP TVS-1282T3 12 YUVALI i5 16GB NAS DEPOLAMA ÜNİTESİ |
| İşlemci | Intel® Core ™ i5-7500 dört çekirdekli 3,4 GHz işlemci, Maks turbo - 3,8 GHz |
| CPU | 64 bit x 86 |
| Sistem Belleği | 16 GB |
| Maksimum Bellek | 64 GB (4 x 16 GB) |
| Bellek Yuvası | 4 x Uzun DIMM DDR4 |
| Flash Bellek | 512 MB (çift işletim sistemi için DOM) |
| Sürücü Bölmesi | 12 Yuvalı |
| Sürücü Uyumluluğu | 3.5 inç SATA sabit disk sürücüleri,2.5 inç SATA sabitdisk sürücüleri,3.5 inç SATA katı hal sürücüleri |
| Çalışırken Değiştirilebilir | - |
| M2 Yuvası | 2 x M.2 2242/2260/2280/22110 SATA 6Gb / s yuvası |
| SSD Önbellek Hızlandırma Desteği | SSD slot 1, 2, 3, 4 |
| 2.5 Gigabit Ethernet Bağlantı Noktası | - |
| 10 Gigabit Ethernet Bağlantı Noktası | 2 x 10GBASE-T |
| USB 3.2 Gen 1 bağlantı noktası | 5 |
İLETİŞİME GEÇ
İhtiyaçlarınıza göre gerekli konfigürasyonları konuşabiliriz. Bir mesaj bırakın.