QNAP
QNAP TS-1273U-RP 12 YUVALI 16GB NAS DEPOLAMA ÜNİTESİ
QNAP TS-1273U-RP 12 YUVALI 16GB NAS DEPOLAMA ÜNİTESİ
64 GB'a kadar DDR4 RAM'e sahip yüksek performanslı bir AMD R-Serisi dört çekirdekli işlemci ile güçlendirilen TS-1273U-RP, çift 10GbE SFP+ bağlantı noktasına sahiptir ve iki adet M.2 SATA 6Gb/s SSD yuvası sağlayarak en büyük esnekliği sağlar. katmanlı depolama yapılandırması ve önbellek hızlandırmayı etkinleştirir. Bu güçlü donanım, AES-NI şifreleme hızlandırması ile şifrelenmiş dosya aktarım performansını da iki katına çıkarabilir.
| Fiyat | Fiyat bilgisi için buraya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.. |
| Marka | QNAP |
| Ürün | QNAP TS-1273U-RP 12 YUVALI 16GB NAS DEPOLAMA ÜNİTESİ |
| İşlemci | AMD R-Serisi RX-421ND dört çekirdekli 2.1 GHz işlemci (Turbo Çekirdek - 3.4 GHz) |
| CPU | 64 bit x 86 |
| Sistem Belleği | 8 GB |
| Maksimum Bellek | 64 |
| Bellek Yuvası | 4 x U-DIMM DDR4 |
| Flash Bellek | 512 MB (Çift önyükleme işletim sistemi koruması) |
| Sürücü Bölmesi | 12 Yuvalı |
| Sürücü Uyumluluğu | 3.5 inç SATA sabit disk sürücüleri,2.5 inç SATA sabitdisk sürücüleri,3.5 inç SATA katı hal sürücüleri |
| Çalışırken Değiştirilebilir | |
| M2 Yuvası | 2 x M.2 2280 SATA 6Gb / s yuvası |
| SSD Önbellek Hızlandırma Desteği | - |
| 2.5 Gigabit Ethernet Bağlantı Noktası | - |
| 10 Gigabit Ethernet Bağlantı Noktası | 2 x 10 GbE SFP + |
| USB 3.2 Gen 1 bağlantı noktası | 2 |
İLETİŞİME GEÇ
İhtiyaçlarınıza göre gerekli konfigürasyonları konuşabiliriz. Bir mesaj bırakın.