QNAP
QNAP TVS-1582TU 15 YUVALI i5 16GB NAS DEPOLAMA ÜNİTESİ
QNAP TVS-1582TU 15 YUVALI i5 16GB NAS DEPOLAMA ÜNİTESİ
Yalnızca Thunderbolt™ / NAS / iSCSI SAN üçlü çözümü sunan QNAP TVS-1582TU Nas Cihazı, 4K video aktarımını ve çevrimiçi düzenlemeyi optimize etmek için dört yüksek bant genişliğinde Thunderbolt ™ 3 bağlantı noktası sunar. 4K iş akışları, dosya depolama ve yüksek hızlı paylaşım için Thunderbolt donanımlı Mac® ve Windows® kullanıcıları için mükemmel bir seçimdir. Kompakt rafa monte edilmiş form faktörü, TVS-1582TU'yu sık sık yer değiştirme gerektiren SNG / OB van canlı medya üretimi için özellikle kullanışlı hale getirir. Qnap TVS-1582TU, 7.Nesil Intel® 14nm çok çekirdekli işlemcileri benimser ve karmaşık görevleri karmaşık yeteneklerle yerine getirmek için katmanlı depolama, uygulama tabanlı bölümleme ve ağ trafiği dağıtımı kavramı etrafında tasarlanmıştır.
| Fiyat | Fiyat bilgisi için buraya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.. |
| Marka | QNAP |
| Ürün | QNAP TVS-1582TU 15 YUVALI i5 16GB NAS DEPOLAMA ÜNİTESİ |
| İşlemci | Intel® Core ™ i5-7500 dört çekirdekli 3,4 GHz işlemci, Maks turbo - 3,8 GHz |
| CPU | 64 bit x 86 |
| Sistem Belleği | 16 GB |
| Maksimum Bellek | 64 |
| Bellek Yuvası | 4 x Uzun DIMM DDR4 |
| Flash Bellek | 512 MB (çift işletim sistemi için DOM) |
| Sürücü Bölmesi | 15 Yuvalı |
| Sürücü Uyumluluğu | 3.5 inç SATA sabit disk sürücüleri,2.5 inç SATA sabitdisk sürücüleri,3.5 inç SATA katı hal sürücüleri |
| Çalışırken Değiştirilebilir | - |
| M2 Yuvası | - |
| SSD Önbellek Hızlandırma Desteği | SSD slot 1, 2, 3, 4 |
| 2.5 Gigabit Ethernet Bağlantı Noktası | - |
| 10 Gigabit Ethernet Bağlantı Noktası | 2 x 10 GbE SFP + |
| USB 3.2 Gen 1 bağlantı noktası | 4 |
İLETİŞİME GEÇ
İhtiyaçlarınıza göre gerekli konfigürasyonları konuşabiliriz. Bir mesaj bırakın.