QNAP
QNAP TS-832PXU-RP 8 YUVALI 4GB NAS DEPOLAMA ÜNİTESİ
QNAP TS-832PXU-RP 8 YUVALI 4GB NAS DEPOLAMA ÜNİTESİ
10GbE SFP+ ve 2.5GbE ağ bağlantı noktalarına sahip QNAP TS-832PXU-RP NAS DEPOLAMA ÜNİTESİ, ekip işbirliğini ve dosya erişimini kolaylaştırmak için yüksek ağ bant genişliği sunar. Bir PCIe Gen 2 ×2 yuvası, ağ bağlantısı, SSD önbelleğe alma özellikleri veya kablosuz bağlantı eklemek için bir QNAP genişletme kartının takılmasına olanak tanır. QNAP TS-832PXU-RP, gerektiğinde anında kurtarma sağlarken dosya yedekleme ve senkronizasyonu, güvenli anlık görüntü korumasını ve Google™ Workspace ve Microsoft 365® kurumsal hesap yedekleme hizmetlerini destekler. Bulut ağ geçitleri desteğiyle birleştiğinde, yeni bir hibrit bulut depolama çözümü oluşturmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. TS-832PXU-RP ayrıca, kritik görev uygulamalarının kesintisiz çalışmasını sağlamak için yedekli bir güç kaynağına sahiptir.
| Fiyat | Fiyat bilgisi için buraya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.. |
| Marka | QNAP |
| Ürün | QNAP TS-832PXU-RP 8 YUVALI 4GB NAS DEPOLAMA ÜNİTESİ |
| İşlemci | AnnapurnaLabs Alpine AL324 64-bit ARM® Cortex-A57 4 çekirdekli 1.7GHz işlemci |
| CPU | 64-bit ARM |
| Sistem Belleği | 4 GB |
| Maksimum Bellek | 16 |
| Bellek Yuvası | 1 x UDIMM DDR4 |
| Flash Bellek | 512 MB (Çift önyükleme işletim sistemi koruması) |
| Sürücü Bölmesi | 8 Yuvalı |
| Sürücü Uyumluluğu | 3.5 inç SATA sabit disk sürücüleri,2.5 inç SATA sabitdisk sürücüleri,3.5 inç SATA katı hal sürücüleri |
| Çalışırken Değiştirilebilir | Var |
| M2 Yuvası | PCIe adaptörü aracılığıyla isteğe bağlı |
| SSD Önbellek Hızlandırma Desteği | Var |
| 2.5 Gigabit Ethernet Bağlantı Noktası | 2 (ayrıca 10M'yi destekler) |
| 10 Gigabit Ethernet Bağlantı Noktası | 2 x 10GbE SFP+ |
| USB 3.2 Gen 1 bağlantı noktası | 4 |
İLETİŞİME GEÇ
İhtiyaçlarınıza göre gerekli konfigürasyonları konuşabiliriz. Bir mesaj bırakın.