QNAP
QNAP TS-1673U-RP 16 YUVALI 16GB NAS DEPOLAMA ÜNİTESİ
QNAP TS-1673U-RP 16 YUVALI 16GB NAS DEPOLAMA ÜNİTESİ
64 GB'a kadar DDR4 RAM'e sahip yüksek performanslı bir AMD R Serisi dört çekirdekli işlemci ile güçlendirilen Qnap TS-1673U-RP, çift 10GbE SFP + bağlantı noktasına sahiptir ve en yüksek esnekliği sağlayan iki M.2 SATA 6Gb / s SSD yuvası sunar katmanlı depolama yapılandırması ve önbellek hızlandırma sağlar. Bu güçlü donanım, AES-NI şifreleme hızlandırması ile şifrelenmiş dosya aktarım performansını da ikiye katlayabilir.
| Fiyat | Fiyat bilgisi için buraya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.. |
| Marka | QNAP |
| Ürün | QNAP TS-1673U-RP 16 YUVALI 16GB NAS DEPOLAMA ÜNİTESİ |
| İşlemci | AMD R-Series RX-421ND quad-core 2.1 GHz processor (turbo core to 3.4 GHz) |
| CPU | 64-bit x86 |
| Sistem Belleği | 16 GB |
| Maksimum Bellek | 64 |
| Bellek Yuvası | 4 x U-DIMM DDR4 |
| Flash Bellek | 512 MB (Dual boot OS protection) |
| Sürücü Bölmesi | 16 Yuvalı |
| Sürücü Uyumluluğu | 3.5 inç SATA sabit disk sürücüleri,2.5 inç SATA sabitdisk sürücüleri,3.5 inç SATA katı hal sürücüleri |
| Çalışırken Değiştirilebilir | - |
| M2 Yuvası | 2 x M.2 2280 SATA 6Gb/s slots |
| SSD Önbellek Hızlandırma Desteği | - |
| 2.5 Gigabit Ethernet Bağlantı Noktası | - |
| 10 Gigabit Ethernet Bağlantı Noktası | - |
| USB 3.2 Gen 1 bağlantı noktası | 2 |
İLETİŞİME GEÇ
İhtiyaçlarınıza göre gerekli konfigürasyonları konuşabiliriz. Bir mesaj bırakın.