QNAP
QNAP TS-853DU-RP 8 YUVALI 8GB NAS DEPOLAMA ÜNİTESİ
QNAP TS-853DU-RP 8 YUVALI 8GB NAS DEPOLAMA ÜNİTESİ
Intel® Celeron® J4125, dört çekirdekli 2.0 GHz işlemci ile güçlendirilen QNAP TS-853DU-RP NAS Depolama Cihazı , Gigabit Ethernet'in 2,5 katına kadar hız sağlayan ve daha sorunsuz multimedya oynatma ve günlük kullanım sağlayan iki 2.5GbE RJ45 bağlantı noktasına sahiptir. Bir PCIe Gen 2.0 x 2 yuvası ile QNAP TS-853DU-RP, ekstra ağ bağlantı noktaları, M.2 SSD önbelleğe alma / katmanlama veya Wi-Fi bağlantısı için çeşitli kartlar kurmanıza izin vererek NAS işlevselliğini genişletmede esneklik sağlar. TS-853DU-RP, depolanan hassas iş verilerinin güvenliğini sağlarken sistem performansını artırarak AES 256-bit şifreleme ile veri güvenliği sağlar.
| Fiyat | Fiyat bilgisi için buraya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.. |
| Marka | QNAP |
| Ürün | QNAP TS-853DU-RP 8 YUVALI 8GB NAS DEPOLAMA ÜNİTESİ |
| İşlemci | Intel® Celeron® J4125 dört çekirdekli 2.0 GHz işlemci (2.7 GHz'e kadar artış) |
| CPU | 64 bit x 86 |
| Sistem Belleği | 8 GB |
| Maksimum Bellek | 64 |
| Bellek Yuvası | 2 x SO-DIMM DDR4 |
| Flash Bellek | 4GB (Çift önyükleme işletim sistemi koruması) |
| Sürücü Bölmesi | 8 Yuvalı |
| Sürücü Uyumluluğu | 3.5 inç SATA sabit disk sürücüleri,2.5 inç SATA sabitdisk sürücüleri,3.5 inç SATA katı hal sürücüleri |
| Çalışırken Değiştirilebilir | - |
| M2 Yuvası | Bir PCIe adaptörü aracılığıyla isteğe bağlı |
| SSD Önbellek Hızlandırma Desteği | - |
| 2.5 Gigabit Ethernet Bağlantı Noktası | - |
| 10 Gigabit Ethernet Bağlantı Noktası | 2 x 10 GbE SFP + |
| USB 3.2 Gen 1 bağlantı noktası | 2 |
İLETİŞİME GEÇ
İhtiyaçlarınıza göre gerekli konfigürasyonları konuşabiliriz. Bir mesaj bırakın.