QNAP
QNAP TS-432PXU 4 YUVALI RP 2GB NAS DEPOLAMA ÜNİTESİ
QNAP TS-432PXU 4 YUVALI RP 2GB NAS DEPOLAMA ÜNİTESİ
10GbE SFP + ve 2.5GbE ağ bağlantı noktalarıyla TS-432PXU-RP, ekip işbirliğini ve dosya erişimini kolaylaştırmak için yüksek ağ bant genişliği sağlar. Bir PCIe Gen 2 × 2 yuvası, ağ bağlantısı, SSD önbelleğe alma yetenekleri veya kablosuz bağlantı eklemek için bir QNAP genişletme kartı takmaya izin verir. TS-432PXU-RP, gerektiğinde anında kurtarma sağlarken dosya yedekleme ve senkronizasyonu, güvenli anlık görüntü korumasını ve Google ™ Workspace ve Microsoft 365® kurumsal hesap yedekleme hizmetlerini destekler.
| Fiyat | Fiyat bilgisi için buraya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.. |
| Marka | QNAP |
| Ürün | QNAP TS-432PXU 4 YUVALI RP 2GB NAS DEPOLAMA ÜNİTESİ |
| İşlemci | Annapurna Labs Alpine AL-324 ARM® Cortex®-A57 dört çekirdekli 1.7 GHz |
| CPU | 64 bit ARM |
| Sistem Belleği | 2 GB |
| Maksimum Bellek | 16 |
| Bellek Yuvası | 1 x Uzun DIMM DDR4 |
| Flash Bellek | 512 MB |
| Sürücü Bölmesi | 4 Yuvalı |
| Sürücü Uyumluluğu | 3.5 inç SATA sabit disk sürücüleri,2.5 inç SATA sabitdisk sürücüleri,3.5 inç SATA katı hal sürücüleri |
| Çalışırken Değiştirilebilir | Var |
| M2 Yuvası | Var |
| SSD Önbellek Hızlandırma Desteği | - |
| 2.5 Gigabit Ethernet Bağlantı Noktası | 2,5 Gigabit Ethernet Bağlantı Noktası (2,5G / 1G / 100M)2 (ayrıca 10 milyonu destekler) |
| 10 Gigabit Ethernet Bağlantı Noktası | 10 Gigabit Ethernet Bağlantı Noktası2 x 10GbE SF |
| USB 3.2 Gen 1 bağlantı noktası | 1 |
İLETİŞİME GEÇ
İhtiyaçlarınıza göre gerekli konfigürasyonları konuşabiliriz. Bir mesaj bırakın.