QNAP
QNAP TS-433 4 YUVALI 4GB NAS DEPOLAMA ÜNİTESİ
QNAP TS-433 4 YUVALI 4GB NAS DEPOLAMA ÜNİTESİ
Kendi kişisel bulut depolamanızı çalıştırın ve TS-433 ile kolay dosya erişiminin, paylaşımın ve senkronizasyonun keyfini çıkarın. İşbirliğini geliştirmek ve uzaktan çalışma üretkenliğini artırmak için 2,5 GbE bağlantı noktasıyla tasarlanan TS-433 ayrıca zengin multimedya uygulamaları içerir ve eksiksiz bir ev eğlence portalı sağlar.
| Fiyat | Fiyat bilgisi için buraya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.. |
| Marka | QNAP |
| Ürün | QNAP TS-433 4 YUVALI 4GB NAS DEPOLAMA ÜNİTESİ |
| İşlemci | ARM 4 çekirdekli Cortex-A55 2.0GHz işlemci |
| CPU | 64-bit ARM |
| Sistem Belleği | 4 GB |
| Maksimum Bellek | 4 |
| Bellek Yuvası | - |
| Flash Bellek | 4 GB |
| Sürücü Bölmesi | 4 Yuvalı |
| Sürücü Uyumluluğu | 3.5 inç SATA sabit disk sürücüleri,2.5 inç SATA sabitdisk sürücüleri,3.5 inç SATA katı hal sürücüleri |
| Çalışırken Değiştirilebilir | Var |
| M2 Yuvası | - |
| SSD Önbellek Hızlandırma Desteği | - |
| 2.5 Gigabit Ethernet Bağlantı Noktası | 1 |
| 10 Gigabit Ethernet Bağlantı Noktası | - |
| USB 3.2 Gen 1 bağlantı noktası | 1 |
İLETİŞİME GEÇ
İhtiyaçlarınıza göre gerekli konfigürasyonları konuşabiliriz. Bir mesaj bırakın.